Marketten ekmek aldı içinden bakın ne çıktı!

Tekirdağ’ın Kapaklı ilçesinde  Marketten  aldığı ekmeğin  içinden   sinek  çıkan vatandaş , Zabıta Müdürlüğü’ne şikayette bulundu.

haber7
0

Edinilen bilgilere göre , Cumhuriyet Mahallesi’nde faaliyet gösteren bir  Marketten  alışveriş yapan vatandaşın , aldığı ekmeğin içerisinden  sinek  çıktı.

Markete giderek duruma tepki gösteren vatandaşa market yetkilileri , ekmeklerin bir fırından geldiğini ve sorumlunun fırın yönetimi olduğunu söyledi. Zabıta Müdürlüğü’ne şikayette bulunan ve isminin açıklanmasını istemeyen vatandaş , yetkililerin bu konuda daha duyarlı olması gerektiğini kaydederek , "Markete giderek  ekmek  aldım. Evde ekmeğin içerisinde  sinek  olduğunu fark ettim. Ekmeği alarak markete götürdüm ve iade ettim. Market sahibi ise ekmeği ilçede faaliyet gösteren bir  ekmek  fırından aldığını söyledi ve durumu fırın sahibine ileteceğini belirtti. Bu tür sorunların çok yaşandığını duyuyoruz. Bu defa bizim başımıza geldi. Kapaklı da faaliyet gösteren fırın , lokanta ve pastanelerin daha fazla denetim altına alınması gerektiğini düşünüyorum" dedi.

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 8 =