Fikret Orman'dan Mersin'de anlamlı ziyaret

 Beşiktaş  Kulübü Başkanı  Fikret   Orman  ,  Mersin  Çocuk Evleri Sitesi'nde kalan çocuklarla buluştu.

haber7
0

Mersin Beşiktaşlılar Derneği tarafından düzenlenen etkinlikte çocuklarla bir araya gelen  Orman  , burada imza verip , fotoğraf çektirdi. 

Beşiktaş marşları eşliğinde çocuklara içerisinde  Beşiktaş  ürünlerinin olduğu çanta hediye eden  Orman  , çocuklarla yakından ilgilendi. 

Orman , etkinlikte yaptığı konuşmada , böyle bir organizasyonda olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi. 

Beşiktaşlılığın özünün insanları mutlu etmek olduğunu ifade eden  Orman  , camia olarak insanlarla beraber olmaya ve daha fazla insana dokunmaya çalıştıklarını kaydetti.

Mersin de güzel bir organizasyonun yapıldığına değinen  Orman  , "Maçlar sahada oynanıyor. Bazı zamanlar başkanlar dışarda oynamaya da kalkıyor ama biz sahada kalması için uğraş veriyoruz. Mersin Beşiktaşlılar Derneğine teşekkür ediyorum. Çok güzel bir organizasyon.  Beşiktaş  için dünyanın her yerinde taraftar var ama bu bölgede çok taraftarımız var. Beşiktaş futbol takımı 12 Ekim de Adana da , Adana Demirspor ile dostluk maçı yapacak. Onu bilerek organize ettik. Buradaki  taraftarımız ve takımımız bir araya gelecek. O zaman da burada olacağız." diye konuştu.

Mersin Çocuk Evleri Sitesi Kurum Müdürü Faruk Azgıt ise etkinlikten dolayı çocukların çok sevindiğini belirterek , emeği geçenlere teşekkür etti. 

Mersin Beşiktaşlılar Derneği Başkanı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =