Avcı'dan Dorukhan'a: 'De Bruyne'yi örnek al'

Beşiktaş Teknik Direktörü  Abdullah Avcı  ,  Dorukhan  Toköz’den Kevin De Bruyne’i  örnek  almasını istedi.  Avcı  , Dorukhan’a Manchester City’nin Belçikalı yıldızının görüntülerini izlet

haber7
0

Beşiktaş Direktörü  Abdullah Avcı  , siyah-beyazlıların yeni sistemini oluşturmaya çaba harcarken , oyunculara da bireysel olarak katkı sağlamaya çalışıyor. Avcı’nın gelişimine özen gösterdiği isimlerden biri de  Dorukhan  Toköz.

 

 

A Milli Takım forması giyen 23 yaşındaki oyuncu , Beşiktaş orta sahasının vazgeçilmezlerinden biri oldu. Dorukhan’ın daha iyi bir seviyeye gelmesini isteyen  Abdullah Avcı  , milli futbolcudan Kevin De Bruyne’i örnek almasını istedi.

Manchester City nin yıldızının videolarını hazırlatan  Avcı  , görüntüleri Dorukhan’a izletiyor. Belçikalı futbolcunun hücumdaki etkinliğine ve oyun kurucu özelliğine dikkat çekmeye çalışan deneyimli çalıştırıcı , görüntüler eşliğinde Dorukhan’a neler yapması gerektiğini anlatıyor.

 

 

Teknik direktörünün yaklaşımından memnun olan 23 yaşındaki oyuncu , De Bruyne’nin maç videolarını neredeyse her gün izliyor.  Avcı  ve yardımcıları ile sık sık görüşen  Dorukhan  , antrenmanlar dışında yaptığı çalışmalar ile daha iyi bir seviye gelmek için özveride bulunuyor. (NTV Spor)

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =