Quaresma Fikret Orman'ı bombaladı!

Beşiktaş'tan ayrılan ve Kasımpaşa'ya transfer olan Ricardo  Quaresma  ,  Beşiktaş  Başkanı  Fikret   Orman  hakkında sert ifadeler kullandı.

haber7
0

beIN SPORTS a konuşan  Quaresma  nın sözleri şu şekilde:

"Fikret  Orman  , yüzüme karşı konuşma yüreğini asla göstermedi. Serdar Adalı ile konuştuk.  Beşiktaş  ta maaşlar 5 aydır yatmıyordu. 2 bin 3 bin TL alan insanların da maaşı yatmıyordu. Bu sorunu çözmelerini söyledim.  Fikret   Orman  , bu borçların kapanması için bana çek verdi. Bankaya çeki bozdurmaya gittiğimde çek karşılıksız çıktı.  Fikret   Orman  , futbol dünyasında hiç konuşmak istemediğim birkaç kişiden birisi. Bana yaptıkları saygısızlıktı.  Beşiktaş  başkanı , benim için artık var olmayan birisi."

"GALATASARAY VEYA FENERBAHÇE DEN TEKLİF GELSEYDİ..."

-Beşiktaş tan ayrılık sürecinde Galatasaray veya Fenerbahçe cen cazip bir teklif gelseydi kabul eder miydin?

"Zor bir soru değil , Türkiye de  Beşiktaş  tan başka bir takımda oynamak istemediğimi hep söyledim. Ama maalesef  Beşiktaş  Başkanı beni istemedi. Ayrıldıktan sonra Fenerbahçe veya Galatasaray da oynamak benim için çok kolay değil çünkü  Beşiktaş  ı ve taraftarlarını çok seviyorum. Her zaman söylüyorum , Porto ve  Beşiktaş  , benim kariyerimdeki çok önemli iki takım ve her zaman kalbimde olacaklar."

"EMRE BELÖZOĞLU NA HAYRANIM"

"Emre Belözoğlu gerçekten ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 9 =