Gazişehir'de yönetim değişti! Yeni başkan...

Süper Lig ekiplerinden  Gazişehir  Gaziantep'in  Yeni  başkanı Mehmet Büyükekşi oldu.

haber7
0

Kulüpten yapılan açıklamaya göre , kulüp binasındaki yönetim kurulu toplantısında Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu , kulüp başkanlığını düzenlenen törenle Mehmet Büyükekşi ye devretti. 

 

 

Eski başkanı Adil Sani Konukoğlu , törendeki konuşmasında , el birliği ve şehrin bütünleşmesiyle , şehri layık olduğu Süper Lig e yükseltmeyi başardıklarını belirtti.

Şimdi bayrağı devretme zamanı geldiğini ifade eden Konukoğlu , "Şu ana kadar yönetim kurulunda gece gündüz demeden benimle birlikte gayret eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim. Hakkımı sonuna kadar helal ediyorum. Bu andan itibaren  Yeni  yönetim kurulumuzun her zaman yanındayım. Kendilerine canı gönülden başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

 

 

Yönetimi devralan eski Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi ise Konukoğlu ailesinin üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirerek takımı Süper Lig e yükselttiğini belirterek , şöyle konuştu:

"Eski yönetime ve Konukoğlu ailesine çok teşekkür ediyorum. Biz de  Yeni  yönetim kurulu üyelerimizle aldığımız bu görevi , şehrin tüm katmanlarıyla , daha ne kadar yükseltebiliriz diye çalışmalar yapacağız. Bu takım bu şehrin takımı , hep birlikte düşüneceğiz , her zaman birlik beraberlik içerisinde elimizden geleni sonuna kadar yapacağız , tüm arkadaşlarıma ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =