Tahkim Kurulu'ndan Fatih Terim kararı! F.Bahçe maçında...

 Tahkim   Kurulu  , Galatasaray Teknik Direktörü  Fatih  Terim'in 4 maçlık cezasını 3 maça indirdi.  Fatih   Terim  , Fenerbahçe derbisinde kulübede yer alamayacak.

haber7
0

Kayserispor maçı sonrası yaptığı açıklamalar sebebiyle PFDK dan 4 maçlık ceza alan Galatasaray teknik direktörü  Fatih   Terim  in cezası ,  Tahkim   Kurulu  tarafından 3 maça indirildi.

Tahkim  Kurulu  , Galatasaray Teknik Direktörü  Fatih   Terim  in 4 maçlık cezasını 3 maça indirdi.  Fatih   Terim  , Fenerbahçe derbisinde kulübede yer alamayacak. 

Fatih  Terim  in kulübede olmayacağı maçlar:

Kasımpaşa Yeni Malatyaspor (D) Fenerbahçe

Öte yandan  Tahkim   Kurulu  , Galatasaray Yardımcı Antrenörü Ümit Davala nın 3 maçlık cezasını onadı. 

TAHKİM  Kurulu  NUN AÇIKLAMASI

"- Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret Yatırım A.Ş. nin teknik sorumlusu  Fatih   Terim  in sportmenliğe aykırı açıklamalarda bulunması nedeniyle FDT nin 38/1-c ve 38/2. maddeleri uyarınca 4 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 19.000 ,00 TL para cezası ile cezalandırılması yönündeki PFDK kararının; 3 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve 13.000 ,00 TL para cezası ile cezalandırılması şeklinde düzeltilmesine oyçokluğu ile ,

- Galatasaray Sportif Sınai ve Ticaret Yatırım A.Ş. nin antrenörü Ümit Davala nın rakip takım taraftarlarına yönelik hakareti nedeniyle FDT nin 41/1-c ve 35/4. maddeleri uyarınca 3 resmi müsabakada soyunma odasına ve yedek kulübesine giriş yasağı ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 7 =