Konyaspor'dan 5 yıllık anlaşma!

 Konyaspor  Kulübü , İttifak Holding ile 3+2  yıllık  isim sponsorluğu anlaşması imzaladı.

haber7
0

Kulüp başkanı Hilmi Kulluk , Konya Büyükşehir Belediye Stadı nda düzenlenen törende , İttifak Holding e sponsorluk anlaşması için teşekkür etti.

Anadolu takımları için sponsorluk anlaşmalarının önemli olduğunu vurgulayan Kulluk , şunları kaydetti:

"İttifak Holding  Konyaspor  a uzun süredir çeşitli alanlarda katkılar sunmuştur. Geçen sezon İttifak Holding ve iştiraki kuruluşlar formamızın sırtında , şortta ve tribün isminde yer almıştır. Bu sene yaptığımız görüşmeler neticesinde İttifak Holding ,  Konyaspor  umuzun isim sponsoru olarak devam edecek. Anadolu kulüpleri için olmazsa olmaz sponsorluk anlaşmalarıdır. Bizim sabit gelirlerimiz , performans ve diğer gelirlerimizin yanında sponsorluk gelirleri can suyudur."

Anlaşmanın gerçekleşmesinde Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak ın da büyük katkısının olduğun vurgulayan Kulluk , "Anlaşmamız  3+2 yıldır. 3 yıl kesin opsiyon hakkı İttifak Holding dedir. Anlaşmanın bedeli ilk yıl için 3 milyon 500 bin lira artı KDV dir. Diğer kalan 2 yıl için de enflasyon farkı yansıtılacaktır. Şunu da belirtmek isterim ki , Sayın Mehmet Akdere inşallah 5 yıl içinde Aykut hocamızın tasvip edip onayladığı bir futbolcuyu da bu anlaşmaya ilave olarak bonservisiyle alıp  Konyaspor  umuza hediye edecektir. Bunun için İttifak Holding in kıymetini her Konyalının bilmesi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =