2020 Renault Captur hibrit iç mekanı ile hayran bıraktı! Yüzde 85 yenilendi

Renault'un şarj edilebilir  2020   Renault   Captur   hibrit  modeli , Frankfurt Otomobil Fuarı'ında tanıtıldı. Dış tasarımı itibari ile büyük değişikliğine uğrayan yeni  Captur  , en büyük ilgiyi yenilenen iç kabin

haber7
0

Renault un şarj edilebilir  2020   Renault   Captur   hibrit  modeli , herhangi bir tester görseli paylaşılmadan Frankfurt Otomobil Fuarı ında hayranlarının beğenisine sunuldu. Clio V ile büyük benzerlikler barındıran aracın büyük bir bölümü yeniden elden geçirilerek yepyeni bir tasarım formuna kavuşturuldu. 

 

 

2020  Renault   Captur  TAMAMEN YENİLENDİ!

2020  Renault   Captur  , dışa tasarım tarafından yeni detayları ile büyük ilgi toplamayı başardı. Yüzde 85 oranında değişikliğe uğrayan yeni  Captur  , Clio V ,n tasarım detaylarını resmen bünyesinde birebir barındırıyor. Daha dinamik ve sessiz bir forma bürünen araç selefine göre daha da hafifletildi. 

 

 

Yenilenen LED ön farlar , arka stop lambaları ve gündüz farları ile Clio daki tasarımın benzerini olduğu gibi bünyesine kazandıran araç , yine Clio dakine benzer yeni ön ızgarası , çamurluk çerçevesinde yer alan krom detaylar ile dikkatleri çekmeyi başardı. Buna ek olarak opsiyon olarak eklenebilen açılabilir cam tavan ve crossover da 11 gövde rengi , 4 tavan rengi ve 3 kişiselleştirme paketiyle kullanıcılarına toplamda 90 farklı kombinasyon sunuluyor.

YENİ  Renault   Captur  UN İÇ MEKANINA BAYILACAKSINIZ!

Yeni Renault  Captur  iç kabinde itibari ile de ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =