'Raynaud fenomeni' hastasına Savcı Sayan'dan destek

Tekirdağ’da yaşayan "raynaud fenomeni" hastası  Seval Taşdan  , hastalığının etkilerinden korunmak için ihtiyaç duyduğu tiftik eldivenlere  Ağrı  Belediye Başkanı  Savcı   Sayan  sayesinde kavuştu.

haber7
0

Ağrı nın Kapaklı ilçesinde yaşayan "raynaud fenomeni" (soğuk veya stresli bir uyaran neticesinde el ve ayak parmaklarında solukluk , morarma , kızarıklık ve üşüme ile kendini gösteren hastalık) hastası 48 yaşındaki  Seval Taşdan  , hastalığının etkilerinden korunmak için araştırma yaptı.

 

 

AĞRI  BELEDİYE BAŞKANI  NA MEKTUP YAZDI

Taşdan , izlediği belgeselden yola çıkarak  Ağrı  yöresinde yapılan tiftik eldiveni , mektup yazarak Belediye Başkanı Sayan’dan istedi.  Sayan  , 16 Ağustos’ta sosyal medyadan yaptığı paylaşımda , mektubun kendisine ulaştığını ve bir bayram ziyaretinde kendisine hediye edilen tiftik eldiveni Taşdan’a göndereceğini bildirdi.  Sayan  , ardından , tiftik eldiven ve bir çift patiği Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’e gönderdi. 

 

 

Belediye Başkanı Çetin , AK Parti Kapaklı İlçe Başkanı Ercan Üçel ve Belediye Meclis üyeleri , Seval Taşdan’ı evinde ziyaret ederek eldiven ve patiği teslim etti. 

Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 2 =