Bakan Pekcan'dan 12 Eylül mesajı

Ticaret Bakanı Ruhsar  Pekcan  , "Allah ülkemize 12  Eylül  , 15 Temmuz gibi hadiseleri yaşatmasın. Türk halkı olarak el birliğiyle güçlü demokrasi geleneğimize ve özgürlüğümüze ilelebet sahip

haber7
0

Ticaret Bakanı Ruhsar  Pekcan  , güçlü demokrasinin ekonomik gelişmenin de teminatı olduğunu belirterek , "Allah ülkemize 12 Eylül , 15 Temmuz gibi hadiseleri yaşatmasın. Türk halkı olarak el birliğiyle güçlü demokrasi geleneğimize ve özgürlüğümüze ilelebet sahip çıkacağımıza inanıyorum." ifadelerini kullandı.

Pekcan , Twitter hesabından ,  12 Eylül  1980 darbesinin 39 uncu yılı dolayısıyla paylaşımda bulundu.  "Ekonomik gelişme için güçlü demokrasi" vurgusu yapan  Pekcan  , şunları kaydetti:

"Ülkemizdeki güçlü demokrasi her alanda olduğu gibi ekonomik gelişimimizin de en büyük teminatıdır. Allah ülkemize  12 Eylül  , 15 Temmuz gibi hadiseleri yaşatmasın. Türk halkı olarak el birliğiyle güçlü demokrasi geleneğimize ve özgürlüğümüze ilelebet sahip çıkacağımıza inanıyorum." 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 9 =