Pakistan'dan Keşmir itirafı! Kaybettik

 Pakistan  İçişleri Bakanı Ijaz Ahmed Shah , tüm dünyanın Cammu  Keşmir  konusunda Hindistan'a destek verdiğini ve Pakistan'ın kaybettiğini söyledi.

haber7
0

Pakistan İçişleri Bakanı Ijaz Ahmed Shah , dün gece bir  Pakistan  televizyonuna röportaj verdi. Shah , Cammu ve  Keşmir  konusunda  Pakistan  ve Başbakan Khan için en büyük utancın uluslararası toplumun Cammu  Keşmir  konusunda  Pakistan  ın anlattıklarına inanmaması , bunun yerine  Hindistan  a inanması olduğunu belirterek , tüm dünyanın Cammu  Keşmir  konusunda  Hindistan  a destek verdiğini ve  Pakistan  ın kaybettiğini söyledi.

Cammu  Keşmir  konusunda Başbakan Imran Khan , eski Başbakan Benazir Butto , eski  Pakistan  Devlet Başkanı Pervez Müşerref ve iktidardaki seçkin sınıfın bunda bir payı olup olmadığı sorusu üzerine Shah , "Burada bir kişinin rolü yok , herkes rol oynadı" yanıtını verdi.

Pakistan daki elit kesimi ve Başbakan Khan ı ülkenin imajını yok etmekle suçlayan Shah , "Cammu  Keşmir  de sokağa çıkma yasağı ilan edildiği , insanlara ilaç verilmediği , insanların yiyecek bulamadığı gerçeği var ancak kimse bize inanmıyor. Bize inanmak yerine  Hindistan  a inanıyorlar.  Hindistan  ı yöneten elit tabaka ülkeye ve ismine çok zarar verdi. Biz  Kaybettik  , insanlar bizim sorumlu bir toplum olduğumuza artık inanmıyor.

EN BÜYÜK KAFESLİ HAPİSHANE

Pakistan Dışişleri Bakanı Şah Mahmood Qureshi , Cenevre de Salı günü gerçekleştirilen Birleşmiş Milletler Mülteciler ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =