Gözyaşlarıyla kabul etmişti! Nefes almadığını fark edince...

Konya'da Fikret Balkan’ın (26) Beyşehir Gölü’ne götürüp sürpriz evlilik teklifi yaptığı nişanlısı Meltem Ertunç (22) , dönüşte , otomobilde geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamı

haber7
0

Karapınar ilçesinde oturan çiftçi Fikret Balkan ile Meltem Ertunç , 3 ay önce nişanlandı.  Meltem Ertunç  , pazartesi günü Konya’ya akrabalarını ziyarete geldi. Fikret Balkan da nişanlısını yanına gelip 3 ay sonra yapmayı planladıkları düğün için alışveriş yaptı. Alışverişin ardından Balkan , nişanlısını gezdirmek için Beyşehir Gölü ne götürdü. Fikret Balkan , burada bindikleri balon ve güllerle süslü yatta nişanlısı Ertunç a sürpriz bir evlilik teklifi yaptı.  Meltem Ertunç  da mutluluk gözyaşları içerisinde  kabul  etti.

 

 

Çift daha sonra Karapınar’a dönmek için yola çıktı. Karapınar’a yaklaştıklarında otomobili kullanan Fikret Balkan , uyuduğunu düşündüğü nişanlısını uyandırmak istedi. Ancak  Meltem Ertunç  hiçbir yanıt vermeyince , Balkan otomobili durdurdu. Nişanlısının  Nefes   almadığını   fark  eden Fikret Balkan , onu otomobille  Karapınar  Devlet Hastanesi ne götürdü.  Meltem Ertunç  , doktorların kalp masajı ve müdahalelerine yanıt vermedi. 

Meltem Ertunç’un  Konya  Numune Hastanesi’nde yapılan otopsisinde , ilk belirlemelere göre kalp krizi sonucu hayatını kaybettiği belirlendi.  Meltem Ertunç  , Salı günü cenaze töreninin ardından Reşadiye Mezarlığı nda toprağa verildi. Meltem Ertunç’un tabutuna duvak örtüldüğü öğrenildi. 

 

 

Mutlulukları yarım kalan çiftten ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 1 =