Çin gümrük vergilerinin ertelenmesinden memnun

 Çin  , ABD'nin yeni ek  gümrük   vergilerinin  ertelenmesini bir iyi niyet göstergesi olarak kabul ettiklerini ve gelecek görüşme sonrasında iptalini umduğunu duyurdu.

haber7
0

Çin Ticaret Bakanlığından yapılan açıklamada , ülkenin orta düzey müzakerecilerinin ve ticaret ekiplerinin ABD li meslektaşlarıyla görüşmelere devam ettiği , üst düzey görüşmelerin gelecekte yapılacağı belirtildi.

Bakanlığın açıklamasında , ABD Başkanı  Donald Trump  ın Çin den gelen ürünlere uygulanası planlanan ek gümrük vergilerini iki hafta ertelemesinin olumlu karşılandığını ve gelecek ticaret görüşmesinden sonra tamamen iptal edilmesini umulduğu belirtildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =