'Sergen Yalçın'ı çekirdek şişmanlattı!'

Beşiktaş'ın yıldız isimlerinden olan ve taraftarın çok sevdiği  Pancu  , yıllar sonra  Sergen   Yalçın  ile ilgili itirafta bulundu.

haber7
0

Rumen futbolcu , Lucescu nun  Sergen  Yalçın a kilo aldırdığı için çekirdek yemesini yasakladığını açıkladı. Romanya nın ProSport kanalına konuşan Kadıköy Panteri  Pancu  ,  Sergen  Yalçın la ilgili çok ilginç anılarını paylaştı.

 

 

"LUCE ,  Sergen  E ÇEKİRDĞİ YASAKLAMIŞTI"

Pancu yaptığı açıklamada; "Teknik açıdan kendimi  Sergen  in önünde açıkça yetersiz hissettim. Ancak bir artım vardı , ben daha atletiktim. Fiziksel olarak daha güçlü hale geldim.  Sergen  orada bir markaydı. Onu taklit etmek zordu. Ancak çok kiloluydu. Çünkü çok fazla çekirdek yiyordu. Lucescu , çekirdeğin onu yağlandırdığını söyledi ve çekirdek yemesini yasakladı. Ayrıca  Sergen  e , 10 kilo vereceksin diye şart koştu." ifadelerii kullandı.

 

 

BEŞİKTAŞLILARA MESAJ GÖNDERMİŞTİ

Bu arada  Pancu  , kısa bir süre önce "Benim için Beşiktaş taraftarı dünyada bir numaradır. Başka bir yerde karşılaşmayacağınız bir atmosfer oluşturuyorlar. Eski stadyumlarının üzeri kapalı olmamasına rağmen ses rekorunu ellerinde tutuyorlardı. Yeni stadyumu henüz görmedim ama nasıl olduğunu hayal edebiliyorum. Bir zamanlar harika zamanlar geçirdiğim stadı yeniden görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum" ifadelerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 5 =