İstanbul’da polis göz açtırmıyor! Sıkı denetim

 İstanbul  Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ,  okul  çevrelerinde uygulamalarına devam ediyor. Uygulama çerçevesinde ,  okul  önleri ve yakınlarında şüpheli araçlar ile servis araçla

haber7
0

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ,  okul  çevrelerinde uygulamalarına devam ediyor. Uygulama çerçevesinde ,  okul  önleri ve yakınlarında şüpheli araçlar ile servis araçları durdurularak kontrol edilirken , şüpheli kişilere de GBT uygulaması ve üst araması yapıldı.

 

 

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler , eğitim ve öğretim yılının başlaması dolayısıyla  okul  çevrelerini denetimlerine devam ediyor.  İstanbul  Emniyet Müdürlüğü , öğrenciler ile öğretmenlerin huzur ve güven içinde olması için okullarda ve çevrelerinde emniyet tedbirlerini sürdürüyor.

Sultanbeyli Sultan Alpaslan Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi çevresinde Çocuk Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerin katılımıyla ÿuygulama gerçekleştirildi.

 

 

Motosikletli Yunus Timleri , Narkotik Suçlarla Şube Müdürlüğü ekipleri ile İlçe Emniyet Müdürlüklerine bağlı ekipler de katıldı. Uygulama çerçevesinde ,  okul  önleri ve yakınlarında şüpheli araçlar ile servis araçları durdurularak kontrol edilirken , şüpheli kişilere de GBT uygulaması ve üst araması yapıldı. Mobil  okul  Timleri , okullar civarında gerekli emniyet tedbirlerini alırken , Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler de  okul  servis minibüsleri ve sürücülerinin kontrollerini gerçekleştirdi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =