Atama kararları Resmi Gazete'de

Diyanet İşleri Başkanlığı , Kültür ve Turizm Bakanlığı , Milli Eğitim Bakanlığı ile Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kuruluna ilişkin  atama   kararları   Resmi  Gazete'de yayımlandı.

haber7
0

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan  imzasıyla yayımlanan atama kararlarına göre , Diyanet İşleri Başkanlığında açık bulunan İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğüne Akif Pusmaz , Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne Mehmet Bilgin , Burdur İl Müftülüğüne ise Enver Türkmen atandı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığına Ulaş Gönen Kırlı nın ataması gerçekleştirilirken , Amasya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Bilal Eken , Hakkari İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Ali Elgin getirildi.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu İkinci Başkanlığına Selamettin Ermiş atanırken , üyeliklerine ise Ahmet Kılıç , Nurettin Şar ve Rıdvan Kahveci getirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Celil Güngör ile Hukuk Hizmetleri Genel Müdürü Hayati Cankaloğlu ise görevlerinden alındı.

Cumhurbaşkanı kararı  Resmi   Gazete  de 

Adana nın Pozantı ilçesi sınırları içerisinde bulunan Şekerpınarı Doğal Sit Alanı "kesin korunacak hassas alan" olarak ilan edildi

Adana nın Pozantı ilçesi sınırları içerisinde bulunan Şekerpınarı Doğal Sit Alanı nın kesin korunacak hassas alan olarak tescil ve ilan edilmesine ilişkin Cumhurbaşkanı kararı Resmi  Gazete  de yer ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =