Gazişehir Gaziantep'te yönetim değişiyor!

Eski Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi , Süper Lig ekiplerinden  Gazişehir  Gaziantep'in kulüp başkanlığını devralacağını bildirdi.

haber7
0

Büyükekşi , AA muhabirine yaptığı açıklamada , mevcut kulüp başkanı Adil Sani Konukoğlu nun işlerinin yoğunluğu nedeniyle görevi bırakma kararı aldığını ifade etti.

 

 

Kentin ileri gelenleriyle yapılan görüşmeler neticesinde kulüp başkanlığının önerildiğini aktaran Büyükekşi , şöyle konuştu:

"Bir mani çıkmazsa yarın mevcut yönetimle bir araya geleceğiz ve oluşturacağımız listeyle görevi devralacağız. Daha önceki görevlerde Türkiye nin marka değerini yükseltmek ve katma değer oluşturabilmek için çaba göstermeye çalışmıştık. Şimdi de  Gaziantep  gibi Türkiye nin önemli sanayi ve ticaret merkezinde sporun ve futbolun marka değerini yükseltmeye çalışacağız. İnşallah  Gaziantep  taraftarlarıyla birlikte  Gazişehir  markasını çok daha iyi noktalara taşıyacağız."

 

 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =