6 büyükşehir belediyesinin katılacağı bir komisyon kuruluyor!

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen  büyükşehir  Belediye Başkanları toplantısında , yerel yönetim mevzuatına ilişkin yapılacak çalışmalar için komisyon kurulması kararları ç

haber7
0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Cumhurbaşkanlığı Külliyesi nde  Büyükşehir Belediye Başkanları  ile bir araya geldi.

KOMİSYON KURULACAK

Toplantıda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay başkanlığında aralarında CHP li İstanbul , Ankara ve İzmir belediye başkanları , 6 bakanın ve farklı partilerden belli sayıda ilçe belediye başkanın da yer alacağı bir komisyon kurulması kararı çıktı.

Toplantının ardından AK Parti li  Gaziantep  , Bursa , Malatya ve  Kayseri  büyükşehir belediye başkanları basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

ERDOĞAN DAN "MEYDANLARDA YAPILAN KONUŞMALAR MEYDANDA KALDI" MESAJI

Türkiye Belediyeler Birliği ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ,  Cumhurbaşkanı Erdoğan  ın meydanlarda yapılan konuşmaların meydanlarda kaldığını belirttiğini ve oy veren , vermeyen herkesin belediye başkanlarından hizmet beklediğini söylediğini aktardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ın bir komisyon kurulması talimatı verdiğini bildiren Fatma Şahin , şöyle devam etti:

"Bu komisyonla birlikte Mecliste alınması gereken kararlar varsa bu kararların hızlı bir şekilde alınması için Meclise hızlı bir şekilde yetiştirilmesi , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 7 =