G:Saray'dan Rodrigues açıklaması: 'Parayı alamadık'

 Galatasaray  Başkanı  Mustafa Cengiz  , 9 milyon Euro'ya Al Ittihad'a giden ve bu sezon Fenerbahçe'ye transfer olan Garry Rodrigues'in parasını alamadıklarını söyledi.

haber7
0

Galatasaray Kulübü nün eylül ayı olağan divan kurulu toplantısı , bugün yapıldı. Toplantının sonunda konuşma yapan  Galatasaray  Başkanı  Mustafa Cengiz  , tüm konuşmacılara topu olarak cevap verdi.

 

 

"2 YILDA ALMADIK KUPA BIRAKMADIK , MALİ AÇIDAN İLK KEZ KARA GEÇTİK"

İbra konusuna değinen başkan Cengiz , "Sadece 8 inci madde için değil. Diğer maddelerde de çok sıkıntımız var. En başta da ibra konusunda. Biz seçime gidersek seçilemeyiz , bu nedenle mahkemeye gidelim diye düşünmedik. Şampiyonluk yarışı var. Bugünkü kadar zor ve bundan sonra daha da zor olacak. Ben eğer o gün bırakıp gitseydim , yüz yıl boyunca arkamızdan Kaçtılar derlerdi. Tarih bizi yargılardı. Mali yönden olsaydı başım gözüm üzerine. Ama böyle bir mali tablo varken yapmayın. Benim eğer siyasi , ideolojik bir ajandam varsa çıkın beni uyarın. Benim Dursun Özbek le kişisel bir kavgam yok ki. Ben kendisinden rahatsız da değilim. Ben ibra olmayınca bana el de salladılar. Benim konuşmalarıma bakın , tek bir saygısızlık etmedim. Dursun beyin avukatı Kaan beyi arıyor , anlaşmaya uyulmazsa çarşamba konuşacağım diyor. Çıksın konuşsun , sanki uygunsuz kasetimiz var. Ben burada  Galatasaray  Kulübü adına konuşuyorum. Ama karşımdaki kişi ilişkili kişi. Abdurrahim Bey i eleştiriyorsunuz. Bizim ailemiz var , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 1 =