Alanyaspor'dan Welinton'a yeni sözleşme

Aytemiz  Alanyaspor  , Brezilyalı stoper Welinton’un sezon sonunda bitecek olan sözleşmesini 3 yıl daha uzattı.

haber7
0

Alanya Cengiz Aydoğan Spor Tesisleri nde gerçekleştirilen imza törenine futbolcunun yanı sıra Aytemiz  Alanyaspor  Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu katıldı.

Çavuşoğlu: "Hiçbir şart koşmadan 3 yıl daha sözleşmesini uzattı”

İmza töreninde konuşan Aytemiz  Alanyaspor  Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ,  Welinton  Souza Silva ile sözleşmeyi uzattıklarını söyledi. Çavuşoğlu , ”Welinton Souza Silva ile 3 daha sözleşmesini uzatıyoruz. Hem camiamıza hem de futbolcumuza hayırlı uğurlu olsun. Biliyorsunuz  Welinton  takımımızın önemli futbolcularından birisi. Gerçekten geldiği günden bu yana  Alanyaspor  için sahada elinden her şeyi yaptı. Onun dışında efendiliği ve kişiliğiyle bütün takım arkadaşlarına örnek bir davranış çizdi. Kendisinden biz memnunuz kendisini de bizden memnun ki hiçbir şart koşmadan 3 yıl daha sözleşmesini uzattı” dedi.Welinton “Önümüzdeki 3 yıl bu formayı giymekten mutlu olacağım”

Brezilyalı stoper 30 yaşındaki  Welinton  ise çok mutlu olduğunu aktardı.  Welinton  , ”Burada gerçekten çok mutluyum. Burada geçirdiğim 3 yıl boyunca hem Alanya şehri hem de Alanyalılar ve yönetimimiz bana çok iyi davrandı. Çok sıcak kanlılar. 3 yıldır buradayım ve başkanıma da çok teşekkür ediyorum. Bana sözleşme konusunda yardımcı olanlara burada sizin aracılığınızla teşekkür ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 5 =