GS TV kapatılıyor mu? Başkan açıkladı

 Galatasaray  Başkanı Mustafa Cengiz , GSTV'nin kapatılması gibi bir durumun söz konusu olmadığını ve aksine GSTV'yi daha da büyütmek istediklerini duyurdu.

haber7
0

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz , GSTV nin kapatılacağına dair çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Yayıncı kuruluş ile yaşanan sorundan dolayı GSTV ye lisans almak için RTÜK e de başvuru yaptıklarını ifade eden Cengiz , "Galatasaray TV yi kapatmak gibi bir düşüncemiz yok! Yayıncı kuruluşa buradan da söyleyeyim; biz şu anda Türk futbolunun marka değerine son yaptığımız transferler ile müthiş katkıdan bulunduğumuzu düşünüyorum. Biz tam tersine , GSTV için lisans için başvurduk , sermaye arttırımı yaptık" dedi. Galatasaray ın bir dünya kulübü olduğunu dile getiren Cengiz , "Biz GSTV yi bırakın kapatmayı , ulusal , karasal bütün platformlarda bütün dünyaya ulaşmak istiyoruz. Galatasaray , bir dünya kulübü! Son iki yılda da şaha kalktı , bunda önceki bütün başkanlarımın da katkısı vardır. TV de çalışan arkadaşlarımızın maaşları çok düşük , tek aşkları var o da Galatasaray. Ben buradan hepsine teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; }

Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =