Dursun Özbek'ten haciz iddialarına cevap!

 Galatasaray  eski başkanlarından  Dursun   Özbek  , hakkında çıkan Galatasaray'a  haciz  başlattığı haberlerine  cevap  verdi.

haber7
0

Dursun Özbek ,  haciz   iddialarına   cevap  olarak  Dursun  Özbek kulübü soyup soğana çevirdi diyorlar , el insaf! Siz muhasebe bilmez misiniz? Hesaptan kitaptan anlamaz mısınız? Sayın başkan ile konuştuk , bana olan borcun ödeneceğini söyledi ama aradan 8-9 ay geçti , hala ödenmedi. Dursun Özbek , hiçbir zaman  haciz  işlemine başvurmamıştır. Ancak  Dursun  Özbek , bu haberler nedeniyle  Galatasaray  a  haciz  uygulatan başkan olarak tarihe geçti. Bu haberi yapan da başkan Mustafa Cengiz in memleketlisi bir gazeteci.  Dursun  Özbek in hangi  haciz  evrakı varsa çıkıp göstersinler sözlerini kullandı.

 

 

Dursun Özbek , Divan Kurulu toplantısında ayrıca şu sözleri kullandı; "Galatasaray Divan üyesi olarak bir önerim var.  Galatasaray  Divan ı olarak buradan taa Florya ya , Riva ya , Beşiktaş a , Kadıköy e , Kayseri ye uzanacak bir alkış istiyorum. Bu ses , Divan ın sesidir. Duyan duyacaktır. Yönetimi devretmemizin üzerinden 1.5 yıl geçti. Bu zaman zarfında da buluşma fırsatımız olmadı. İlerleyen günlerde  Galatasaray  ın maddi olarak zor günler yaşayacağını gördüğüm için söz aldım. İsterim ki Galatasaraylılar gerçekleri görsünler. Bizi bekleyen riskleri görmenizi istiyorum. Çünkü siz  Galatasaray  Divan üyesisiniz."

RİVA PROJESİNDE TESLİM YAPILMIYOR ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =