2020 Volkswagen Passat fiyatı ve özellikleri: İşte yeni Passat!

 2020 Volkswagen   Passat  ,  yeni  makyajlı kasası ile yine hayranlarının beğenisini toplamayı başardı. Dışa tasarımı ile önemli büyük değişikliğe gitmeyen Alman otomotiv devi , iç kabin ve donanım  özellikleri  ile  yeni 

haber7
0

2020  Volkswagen   Passat  ,  yeni  makyajlı kasası ile yine hayranlarının beğenisini toplamayı başardı. Dış tasarım tarafında ciddi değişikliğe gitmeyen  Volkswagen  grubu ,  yeni   Passat  modelinde küçük dokunuşlarla daha şık bir görünüm elde etmeyi başardı. 

 

 

2020  Volkswagen   Passat  DIŞ TASARIM DETAYLARI!

Volkswagen ,  2020 Passat  modelinde yeniden makyajlanmış bir dış tasarım ile hayranlarının karşısına çıktı. Daha sportif çizgilerinin yanı sıra gelişmiş yol tutuş deneyimi ile daha güçlü performans sunan  yeni   Passat  ,  yeni  19 inç jantlar ile kullanıcılarına şık bir görünüm sunuyor.

 

 

Buna ek olarak yenilenen tamponlar ve ön ızgara , IQ.Light adında LED matrix farlar , LED arka stop lambaları ile makyajlanmış dış tasarımı resmen tamamlıyor.

2020  Volkswagen   Passat  İÇ KABİNİ GÜNCELLEDİ!

Makyajlanmış dış tasarımında önemli değişikliklere imza atmayan 2020  Volkswagen   Passat  , iç mekanda önemli gelişmelere imza atmış durumda. Bir önceki jenerasyonuna göre yenilenen direksiyon ile birlikte dijital gösterge paneli aracın yönetimi konusunda sürücüsüne önemli ölçüde kolaylık sağlıyor. Bunun yanı sıra 6.3 inçlik dijital eğlence ekranı ile müzik keyfi sunan araç Apple ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =