AK Parti'den tepki: Sanatçılarımız nerede?

 AK Parti  Genel Başkan Yardımcısı Ünal , "Annenin feryadının etnik , siyasi ve dini tarafı olmaz. Anne annedir. Bir anne feryat ettiği zaman herkesin o feryadı duyması gerekir." dedi.

haber7
0

AK  Parti  Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal , Kahramanmaraş ta  AK Parti  Pazarcık İlçe Başkanlığınca düzenlen toplantıda muhtarlarla bir araya geldi.

 

 

Muhtarlar sayesinde her bir mahallenin sıkıntılarına , dertlerine , sorunlarına ve ihtiyaçlarına ulaştıklarını dile getiren Ünal , o yüzden muhtarların kendileriyle oluşturduğu iş birliğinin mahallelerin yaşanabilir hale gelmesi açısından çok önemli olduğuna dikkati çekti.

Ünal , 17 yıldan beri tek bir gayeleri olduğunu belirterek , "Çocuklarımıza yaşanabilir bir ülke bırakmak , başları dik , alınları ak , dünyada bu toprağa , bu coğrafyaya , bu ülkeye ait olmanın gururunu taşıyan çocukların yaşadığı bir ülke bırakmak , başka bir derdimiz bizim söz konusu değil." diye konuştu.

 

 

Ülkeye yapılan saldırıların bu ülkenin çocuklarının geleceğine , hepimize yapılmış olduğunu vurgulayan Ünal , burada CHP li ,  AK Parti  li , MHP li diye ayırt etmemek gerektiğini , çocukların hepimizin çocukları , bu ülkenin de hepimizin ülkesi olduğunu söyledi.

Geçmişte Güneydoğu da yaşananlara dikkati çeken Ünal , şöyle devam etti:

"Gezi olaylarını yaşadık. 17-27 Aralık ı yaşadık. 6-7-8 Ekim olaylarını yaşadık. Bu ülkede şehirlerin sokaklarına çukur kazdılar. El yapımı patlayıcılar yerleştirdiler ama hamdolsun devletimiz güçlü , bunların ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =