Bakanlara kurşunlu zarf ile tehdit!

 Fransa  Ekonomi ve Finans Bakanı Bruno Le Maire ile Kamu Hesapları ve Faaliyetler Bakanı Gerald Darmanin’in bir süredir ölüm tehdidi içeren mektuplar aldığı , gelen en son mektubun zarfından kurşun çıktığı &oum

haber7
0

Fransız medyasında yer alan haberlerde ,  Fransa  Ekonomi ve Finans Bakanı Bruno Le Maire ile Kamu Hesapları ve Faaliyetler Bakanı Gerald Darmanin’in Ağustos ayından beri 3  tehdit  mektubu aldığı paylaşıldı.

Bakanların bir yakını tarafından verilen bilgilere göre gelen son mektupla birlikte kurşun gönderen ve henüz kimliği belirlenemeyen  tehdit  mektubunu gönderen şahıs ,  Bakanlar  hakkında özel bilgilere sahip. Haberlerde , her iki bakanın da ailesi ve evleri hakkında detay veren mektupta evinizi patlatacağım tehdidinin bulunduğu bildirildi.

Son gönderdiği mektupla birlikte zarfa kurşun koyan şahsın , Bu kurşun 9 milimetre ama geldiğim zaman size 11.43’lük mermi kullanacağım notunu düştüğü , bakanların da gerekli mercilerde şikâyetçi olduğu açıklandı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =