THY'den yeni mobil uygulama

 THY  , uçak içi eğlence platformu "Planet" ile eşleştirilebilen "Companion Entertainment" uygulamasını yolcuların kullanımına sundu

haber7
0

Türk Hava Yolları (THY) ,eğlence platformu "Planet" için geliştirdiği  yeni   mobil  uygulamasını duyurdu.

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre ,  THY  , uçak içi eğlence platformu "Planet" ile eşleştirilebilen "Companion Entertainment" uygulamasını misafirlerinin kullanımına sundu.

"Planet" , bu  uygulama  ile seyahat öncesi ve sonrasında etkileşim kurulabilen , yolcu memnuniyetini artıran bir platforma dönüşüyor.

THY nin uçak içi eğlenceyi uçak dışında da etkileşim kurulabilen bir konsept haline getiren  yeni  uygulaması , birçok özelliği ile ilk etapta 100 den fazla uçakta kullanılabilecek. Uygulamanın sunduğu ayrıcalıklı deneyim zaman içerisinde daha fazla sayıda uçakta  THY  misafirleri ile buluşacak.

"Companion Entertainment" uygulaması ile yolcular , seyahatleri öncesinde Planet in gökyüzünde sunduğu zengin içerikleri inceleyebilecek , platformdaki film , TV programı , dizi gibi beğendikleri içerikleri favori listesine ekleyip bu içeriklere gökyüzünde zaman kaybetmeden ulaşabilecek.

Misafirler , koltuk arkası ekranlarındaki eğlence dünyasını  mobil  cihazları ile kumanda edebilecek.  uygulama  yolculara , içerik oynatma , duraklatma , içerik listesi içinde gezinme ve sesi ayarlama gibi özellikleri kontrol etme imkanı tanıyor.  uygulama  aynı zamanda yolcunun  mobil  cihazını Planet in ikinci ekranına ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 4 =