Max Kruse'den Muriqi'ye övgü dolu sözler!

Fenerbahçe'nin Alman futbolcusu  Max   Kruse  , takım arkadaşı Vedat Muriqi'yi Robert Lewandowski'ye benzettiğini açıkladı.

haber7
0

Kosova nın yaptığı çıkış Avrupa da pek çok kişinin ilgisini çekerken , İsviçre nin Badische Zeitung gazetesi; İngiltere maçı öncesinde bir tanıtım haberi yaptı.

Haberde bir dönem Fenerbahçe forması da giyen Fadıl Vokrri nin Kosova futbolu için yaptıkları anlatıldı. Performansın sırrından bahsedildi.

Bu arada Fenerbahçe nin Alman oyuncusu  Max   Kruse  den ise takım arkadaşı Vedat  Muriqi  için bilgi alındı.  Kruse  takım arkadaşı için , Çok hırslı , çok istekli , çok çalışkan... Lewandowski ye benzetiyorum kendisini. Bunu ona da söylüyorum. Bence 2-3 sezon içinde Bayern seviyesinde olacak dedi.

MURIQI , İNGİLTERE YE KENDİNİ TANITTI

Maç öncesinde bu gelişmeler yaşanırken , Vedat  Muriqi  , İngiltere karşısında adeta parladı. Vedat  Muriqi  , 5-3 kaybetmelerine rağmen , 2 asist ve 1 golle geceye damga vurdu.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =