Araziye 'akım' getirecek

İngilizlerin arazi araçları üreten markası  Land Rover  , ikonik modeli Defender'in yeni neslini Frankfurt Otomobil Fuarı’nda dünyaya tanıttı.

haber7
0

Land Rover ın efsanevi modeli  Land Rover   Defender  , yeni jenerasyonu ile  Frankfurt Otomobil Fuarı  nda dünya tanıtımını gerçekleştirdi. 90 ve 110 olmak üzere iki farklı seçeneği sunulan model , öncüsünden farklı olarak alüminyum monokok gövdeye sahip.  Land Rover  in bugüne kadar ürettiği en sert gövde yapılı model olan  Defender  in , geleneksel kasa üstü (body-on-frame) tasarımlara göre de üç kat daha sert olduğu belirtildi. İngilizlerin yeni arazi aracında benzinli , dizel ve hibrit güç seçenekleri yer alıyor.

Fuarın en dikkat çeken modellerinden biri olan yeni  Defender  ,  Defender  90 ve  Defender  110 olmak üzere iki farklı gövde tipiyle tercih edilebilecek.

Defender 90 , 6 kişiye kadar oturma kapasitesi sunabilirken , 110 ise 5+2 oturma düzenine sahip bir iç mekan düzeni sunuyor.

Defender 110 , ikinci sıra koltukların arkasında bin 75 litreye kadar olan ve ikinci sıra katlandığında ise 2 bin 380 litreye kadar genişleyen bir yük alanıyla 5 , 6 veya 5+2 oturma düzeni sunuyor.

Land Rover dan yapılan açıklamaya göre , yeni  Defender  , S , SE , HSE , First Edition ve  Defender  X olmak üzere 5 farklı donanım seçeneğine sahip olacak.

Dört farklı aksesuar paketinin sunulacağı arazi aracı , Explorer , Adventure , Country ve Urban paketlerinden biri ile tercih edilebilecek.

MONOKOK GÖVDE İLE GELİYOR

Land ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 8 =