Su-35 sürprizi: Türkiye'ye geliyor

17 Eylül'de  Teknofest  başlıyacak. Bu festivale Rusya'dan ciddi katılımlar gerçekleşecek. En dikkat çeken katılımcı ise Su*35 savaş uçağı olacak. Kokpit Aero'da yer alan habere göre ,  SU-35  katılım

haber7
0

Önümüzdeki günler havacılıkla dolu dolu geçecek. Önce 14-15 Eylül de Eskişehir Sivrihisar da Ali İsmet Öztürk ün düzenlediği Sivrihisar  Air Show  var. Arkasından 17 Eylül de İstanbul Atatürk Havalimanı nda  Teknofest  başlıyor.  Teknofest  in son 3 günü yani 20-21 ve 22 Eylül de halka açık havacılık gösterileri yapılacak.

SU-35 SÜRPRİZİ

Türk Yıldızları ,  SoloTürk  ,  T129 ATAK  ve Jandarma  S-70  lerinin gösteri yapacağı organizasyonda TUSAŞ Milli Muharip Uçağı nın mock-up’ını sergileyecek.  Hürkuş  da uçuş yapacak.

Ancak en büyük sürpriz , Rusların inanılmaz yüksek akrobasi hareketlerini yapabilen savaş uçağı  SU-35  olacak. Kokpit Aero da yer alan habere göre ,  SU-35  in  Türkiye  ye gelmesi konusunda izinler son aşamada.

Ayrıca  Teknofest  e  Rusya  dan  MC21  ve Sukhoi Super Jet yolcu uçakları da gelecek. Tarım ve Orman Bakanlığı nın da ilgilendiği  Beriev-200  tipi amfibik uçak da katılımcılar arasında.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: KOKPİT AERO Yedi Gündem Abone ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 9 =