'Beşiktaş'tan puanlar almak istiyoruz'

Süper Lig ekiplerinden Gazişehir Gaziantep'in kulüp başkanı  Adil Sani Konukoğlu  , geride kalan haftalarda yükselen bir grafik yakaladıklarını belirterek , "Beşiktaş'tan  puanlar   almak  istiyoruz." dedi.

haber7
0

Gazişehir Gaziantep in kulüp başkanı  Adil Sani Konukoğlu  , yaptığı açıklamada ilk kez mücadele ettikleri Süper Lig de kalıcı olabilmek adına önemli çalışmalar hayata geçirdiklerini söyledi.

Bu kapsamda sezon başında teknik heyeti belirledikten hemen sonra transfer çalışmalarına başladıklarını ifade eden Konukoğlu , "Bilindiği gibi Süper Lig de mücadele etmek ve özellikle ilk yılı geçirmek kolay olmuyor. Çünkü yeni kurulmuş bir takımız. Geride kalan 3 haftaya baktığımızda oyun kalitesi anlamında yükselen bir grafiğimiz var." değerlendirmesinde bulundu.

Bu yüzden mutlu olduklarını ve 3 haftada 4 puan toplayarak ligin yeni temsilcisine göre iyi sayılabilir bir ortalama yakaladıklarını aktaran Konukoğlu , şöyle konuştu:

"Her geçen hafta oyun disiplinimiz ve takım olma bilincimiz biraz daha oturacak. Dolayısıyla her geçen gün daha güçlü bir ekip haline geleceğiz. Bu anlamda milli maç nedeniyle lige verilen ara da bizim avantajımız olacak. Tam kadro olarak önceki maçlarda görülen eksiklikleri giderme anlamında çalışma imkanı bulduk. Bunları minimum seviyeye indirmiş olarak lige devam edeceğimize inanıyorum."

Konukoğlu , ligin 4. haftasında kendi sahalarında 14 Eylül Cumartesi günü  Beşiktaş  ı konuk edeceklerini hatırlatarak şunları kaydetti:

"Beşiktaş , ligin köklü ve güçlü ekiplerinden birisi. O yüzden ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 4 =