Yalçın Topçu’dan Ankara sanayicisine ziyaret

 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı   Yalçın   Topçu   Ankara  İvedik Organize Sanayi Bölgesi’ne ziyareti sırasında gazetecilere konuştu.

haber7
0

Ayakları altında cennet olanlar , Kandil’i söndürecek

Gazetecilerin HDP Diyarbakır İl Binası önünde 8 gündür oturma eylemi yapan aileler hakkında ki fikrini sorması üzerine konuşan Topçu; “Beşik sallayan eller , dünyayı yerinden oynatacak bir gücü ifade eder. Ayakları altında cennet olanlar , Kandil’i söndürecek , yandaşlarına ise mutlaka diz çöktürteceklerdir. Milletimizin desteği ve duaları sadece kendi evlerinin değil , aynı zamanda milletimizin , vatanımızın devletimizin ve birliğimizin temel taşı olan bu kocaman yürekli analarımız iledir” dedi. 

Genç müteşebbislerimizin ürettiklerini görünce devletimle ve milletimle bir kere daha iftihar ettim

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı  Yalçın Topçu   Ankara  İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde yüzde yüz yerli imkanlarla Türkiye’nin ilk ve tek Oto Ekspertiz Cihazları’nı üreten bir firmayı  ziyaret  etti. Burada yaptığı incelemeler sonrasında gazetecilere konuşan Topçu , “Genç müteşebbislerimizin ürettiklerini görünce devletimle ve milletimle bir kere daha iftihar ettim , buradan da görülüyor ki , anadolu insanının eline imkan verildiğinde neleri başarabilmekte” dedi. Devlet ve millet olarak herkesin üzerine düşen işin en iyisini yapması gerektiğini belirten Topçu , “Engelleyen ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 8 =