Ryan Babel'e övgü! '32 yaşında ama...'

 Hollanda  Milli Takım Teknik Direktörü Ronald  Koeman  , Almanya ve Estonya maçlarında gösterdiği performansla takdir toplayan  Ryan   Babel  hakkında konuştu.

haber7
0

Hollanda Milli Takım Teknik Direktörü Ronald  Koeman  , Almanya yı 4-2 ve Estonya yı 4-0 yendikleri maçlarda gösterdiği performansla takdir edilen  Ryan   Babel  hakkında konuştu.

 

 

"Ryan  Babel  in yaptıkları beni şaşırtmıyor. Çünkü , ben onu çok iyi tanıyorum." diyerek sözlerine başlayan  Koeman  , "Formda ve fit olduğunda neler yapabileceğini ve sahaya neler koyacağını çok iyi biliyorum. Yıllar boyunca kadroya seçilmedi , bilemiyorum neden. Belki , ben değil başka bir hoca olsa yine seçilmeyebilirdi." ifadelerini kullandı.

"BABEL 32 YAŞINDA  ama  BİTMİŞ DEĞİL"

 

 

Ryan  Babel  in örnek bir profesyonel olduğunu söyleyen  Koeman  , "Son dönemlerde birçok transfer yaptı. Oynadığı kulüplerin listesi çok uzun. Fakat ,  Ryan  ın muhteşem bir profesyonel olduğunu biliyorum. 32  yaşında   ama  kariyeri bitmiş değil. Hala çok büyük fark yaratacacağını her maç gösteriyor. Bunu Almanya maçında da gösterdi , Estonya karşısında 2 gol atarak da..." diyerek sözlerini sürdürdü.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 5 =