Volkswagen logosunu değiştirdi! İşte yeni logonun detayları

 Volkswagen   logosunu  baştan aşağı yeniledi.  yeni  nesil araçları için radikal bir değişikliğe giden Alman otomotiv devi ,  yeni  elektrikli hatchback modeli 2020  Volkswagen  ID.3 1ST Edition ile  yeni   logosunu  da hayranlarının beğenisine

haber7
0

Volkswagen  logosunu  değiştirdi.  yeni  nesil araç tasarımlarına uygun  yeni   logosunu  görücüye çıkaran Alman otomotiv devi , yarın başlayacak olan Frankfurt Otomobil Fuarı öncesinde hayranlarının beğenisine sundu. 

 

 

VOLKSWAGEN YENİ  logosunu  GÖRÜCÜYE ÇIKARDI!

Alman otomotiv üreticisi VW , Frankfurt Otomobil Fuarı öncesinde değiştirdiği  yeni   logosunu  meraklıların beğenisine sundu.  yeni   logosunu  ID.3 adlı elektrikli hatchback model üzerinde kullanan Volkswagen ,  yeni   logonun   yeni  nesil modellere uygun bir şekilde yeniden tasarlandığını belirtti. 

 

 

2000 yılında kullanılmaya başlayan 3 boyutlu mavi ve gümüş renklerdeki  logonun  yerini 2 boyutlu tasarlanmış daha koyu mavi renk ve beyaz rengin yer aldığı alıyor. Ayrıca  yeni  logoda "W" harfi çemberin alt kısmına dokunmuyor.

Eski Logo

Yeni Logo

VOLKSWAGEN YENİ  logosunu  İLK DEFA 2020  ID.3 1ST EDİTİON  DA KULLANDI!

Alman otomottiv devi  Volkswagen  ,  yeni   logosunu  ilk defa 2020  Volkswagen  ID.3 1ST Edition adındaki  yeni  elektrikli hatchback modelinde kullandı.  İşte  yeni Volkswagen in  yeni  logosu ve 2020  Volkswagen  ID.3 1ST Edition a ait ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =