Kurtlar Vadisi geri dönüyor! Peki Kurtlar Vadisi hangi kanalda yayınlanacak?

 Kurtlar   Vadisi  hayranlarını heyecanlandıran gelişmeler yaşanıyor. Uzun süredir ekranlarda olmayan  Kurtlar   Vadisi  dizisi  geri  dönüyor.  Peki  sevilen dizi  hangi   kanalda  yayınlanacak? Geçen sezon  Kanal D  ve TRT ile olan anlaşmala

haber7
0

Kurtlar  Vadisi  yeni sezonu için  geri  sayım başladı. Yayınlandığı her sezon izlenme rekorları kıran  Kurtlar   Vadisi  , Netflix ile birlikte ekranlara dönüyor. Fenomen Türk dizisi , 2 sezondur hiçbir televizyon kanalında yayınlanmıyordu. Son olarak geçen sezon Kanal D ve TRT ile olan anlaşmalar son dakikada iptal olan dizi 2020 yılında  Netflix  aracılığıyla tüm dünyada gösterime girecek.

 

 

KURTLAR VADİSİ ÇEKİMLERİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Birinci sezon senaryosu hazır olan Kurtlar  Vadisi  Kaos’un çekimlerinin ise Kasım ayında başlaması bekleniyor. Dizinin başrolünde her zamanki gibi Polat Alemdar (Necati Şaşmaz) yer alacak.

 

 

KURTLAR VADİSİ VATAN FİLMİ NE KADAR İZLENDİ?

15 Temmuz darbe girişimini konu alan  Yapımcılığıyla senaristliğini üstlenen ve başrolünü oynayan Necati Şaşmaz ın filmi Kurtlar  Vadisi  Vatan ilgi görmedi.

29 Eylül 2017 tarihinde vizyona giren ve ilk hafta 929 salonda oynatılan Kurtlar  Vadisi  Vatan filmi toplamda 634.898 bin kişi tarafından izlendi.

Toplamda 7.373.649 TL hasılat elde eden Kurtlar  Vadisi  Vatan filmi beklenen ilgiyi göremedi.

Son olarak 2011 yılında Kurtlar Vadisi: Filistin ile ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =