Aşk Ağlatır 2.bölüm fragmanı: Her ikisinin de başı büyük belaya giriyor!

Show TV ekranlarının yeni yayın maratonuna atılan dizi projesi  Aşk   Ağlatır  1.bölümünde Yusuf ve Ada'nın bir mektupla beraber yollarının kesişmesi gözler önüne serildi.  Aşk   Ağlatır  son bölümde; Yus

haber7
0

Show TV de 8 Eylül Pazar tarihinde yayın serüvenine başlangıç yapan çiçeği burnunda dizi projesi  Aşk   Ağlatır  1.bölümünde Yusuf , arkadaşı Fırat ın yolda tesadüfen bulduğu cüzdanın ve içerisinde yazılmış mektubun sahibini bularak bir an önce teslim etmek adına Sakarya ya gitti.  Aşk   Ağlatır  son bölümde; Dayısı , tam da Ada yı yaş olarak kendisinden bir hayli büyük olan Mustafa ile evlendireceği esnada karşısına kaybettiği cüzdanını ve mektubunu vermek üzere Yusuf un çıkmasıyla beraber işler çok farklı bir noktaya geldi. Ada nın ne kadar zor bir durumda olduğunu gören Yusuf , hızır gibi imdadına yetişip kendisine yardım etmesiyle birlikte İstanbul a kaçmalarının üzerine  Aşk   Ağlatır  2.bölüm  fragmanı  bekleniyor. Ada son anda kendisini hiç istemediği olayları yaşayacak olmasından kurtaran Yusuf un polis ekipleri tarafından yakalanarak göz altına alınmasıyla hayatının şokunu yaşamasının ardından  Aşk   Ağlatır  2.bölüm  fragmanı  yayınlandı.

AŞK AĞLATIR 2.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Yönetmenliğini Gökçen Usta nın üstlendiği ve yapımcılığında ise Asena Bülbüloğlu nun yer aldığı MF Yapım imzasıyla Show TV ekranlarında seyircisini ağırlayan  Aşk   Ağlatır  2.bölüm  fragmanı  yayınlandı.

 

 

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 6 =