Diriliş Osman sürpriz isim! Burak Özçivit'in partneri belli oldu

ATV'de başlayacak  Diriliş  Osman'ın oyuncu kadrosuna yeni bir  isim  daha eklendi. Başrolünde  Burak  Özçivit'in yer alacağı  Diriliş  Osman'a Aslıhan Karalar'da katıldı. Peki  Aslıhan Karalar   Diriliş   Osman  di

haber7
0

Diriliş  Osman  hazırlıkları sürerken oyuncu kadrosu güçlendirilmeye devam ediliyor.  Diriliş  Ertuğrul un devam dizisi olan ve  ATV  de yayınlanacak  Diriliş   Osman  dizisinde ,  Burak  Özçivit’in  partneri   Aslıhan Karalar  oldu. Başarılı oyuncu Aslıhan Karalar , dizide Şeyh Edebali nin kızı Malhun Hatun u oynayacak. Karalar , Riva da gerçekleşen provalarda at binme , kılıç kullanma ve ok atma eğitimlerine başladı. Oyuncu haftanın dört günü çiftliğe giderek , çekimler başlayana kadar çalışmaya devam edecek. Peki  Diriliş  in oyuncu kadrosuna yeni katılan Aslıhan Karalar kimdir?

 

 

ASLIHAN KARALAR BİYOGRAFİSİ

 

 

1999 senesinde dünyaya gelen Aslıhan Karalar aslen Ankara’lıdır.  Ankara Bilkent Uluslararası Labaratuvar Lisesi mezunu olan Karalar Elektrik ve elektronik mühendisleridir. Yaşantısını bir süre İngiltere’de sürdüren Aslıhan başkent Londra’da Kings College’de İşletme okumuştur.

2017 yılında Kıbrıs Girne’de düzenlenmiş olan Best Model of Turkey yarışmasını kazanan   Aslıhan Karalar  11 Aralık 2017 yılında Fransa Paris’te Best Model Of The World’de Türkiye’yi temsil etti.

OYNAYACAĞI MALHUN HATUN KİMDİR?

Doğum tarihi tam bilinmemekle beraber , Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu  Osman  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =