CHP'li Altay Yenikapı sorusu karşısında neye uğradığını şaşırdı

CHP'li  Engin Altay  , Yenikapı'daki araçlarla ilgili sorulan sorular  karşısında  zor anlar yaşadı. Zabıta araçları sorulan  Altay  , "Bilemiyorum , ihtiyaç fazlasıdır herhalde" dedi. Sunucunun , "Peki bunlar

haber7
0

CHP Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili  Engin Altay  ,  Yenikapı  da sergilenen  İBB  araçlarıyla ilgili gelen soru  karşısında  adeta terledi. 

Ekrem İmamoğlu , seçimlerden önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi nde araç israfı olduğunu iddia etmiş , bu araçlardan çok büyük bir kısmının da lüks sınıf olduğunu öne sürmüştü. Geçtiğimiz günlerde , belediyeye ait araçlar  Yenikapı  meydanına dizildi. Ancak araçların birçoğu orta sınıf otomobil ile kamyonetlerden oluşuyor. 

Bu konuyla ilgili bir televizyon programında konuşan  CHP  Grup Başkanvekili  Altay  , sunucunun  sorusu  üzerine zor anlar yaşadı. 

Sergilenenler arasında bulunan zabıta araçlarıyla ilgili , "Bilemiyorum , ihtiyaç fazlasıdır herhalde" ifadelerini kullanan  Altay  , "Bununla ne yapılır" sorusuna ise şöyle cevap verdi: 

"Belediyede bankamatik maaşı alan , partiden dolayı belediyeye girmiş personele al bunla gez diye verilebilir , bilemiyorum."

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =