Honda'dan Civic ve CR-V modellerine özel kampanya

Honda'nın  Civic  ve CR-V  modellerine   özel  sunduğu  kampanya  devam ediyor. Eylül ayı sonuna kadar Honda'nın  Civic  Sedan  modellerine  sahip olmak isteyenlere 50 bin TL’ye kadar kredi kullanımına faizsiz 12 ay taksit imkanı sağ

haber7
0

Honda nın segmentinde fark yaratan  Civic  ve sınıfının en güvenli ve aerodinamik aracı olan CR-V  modellerine  özel sunduğu kampanyaları eylül ayında da sürüyor.

 

 

Honda dan yapılan açıklamaya göre ,  Honda  ,  Civic  Sedan ve CR-V modelleri için eylül ayında da özel fırsatlar sunuyor.

Eylül ayı sonuna kadar  Honda  nın  Civic  Sedan  modellerine  sahip olmak isteyenlere 50 bin TL’ye kadar kredi kullanımına faizsiz 12 ay taksit imkanı sağlanıyor.  Honda  , standart versiyonlarında bulundurduğu zengin donanımları , performansı ve yakıt verimliliği ile rakipleri arasından sıyrılan  Civic  Sedan modelleri için eylül ayı boyunca kredi kampanyasının yanı sıra 10 bin kilometre bakımı ve 1 yıl garanti hediye ediyor.

 

 

Güçlü ve verimli motoru , optimize edilen CVT şanzımanı , sahip olduğu sürüş dinamikleri , üst seviye donanımları , performansı , üstün konfor seviyesi ve şık tasarımı ile  Honda  CR-V için de eylül ayı boyunca 100 bin TL’ye faizsiz 12 ay vadeli kredi imkanı sağlanıyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 6 =