Milli Eğitim Müdürü tulum giyip okul boyadı

Ağrı'da bir okulun duvarlarını boyamak isteyen öğretmenlere sürpriz yapmak isteyen İl  Milli   Eğitim   Müdürü  Faruk tekin ,  tulum  giyerek okulda boya yaptı. Tekin'in desteği öğretmenlere güç verirke

haber7
0

Ağrı da bu yıl atandıkları köy okulunu boyamak isteyen öğretmenlere sürpriz yapan İl  Milli   Eğitim  Müdürü Mehmet Faruk Tekin , hem öğretmenlere destek olmak hem de öğrencilere daha nezih ortam hazırlamak için  tulum   giyip  okulda boya yaptı.

 

 

Kent merkezine 13 kilometre uzaklıkta bulunan Kazlı köyündeki 3 derslikli Kazlı Köyü İlkokulunda görev yapan Adanalı Melek Taşdelen ve Düzceli Elif Sarı , Şubat 2019 da atandıkları okullarını boyamak için yaz tatil döneminde İl  Milli   Eğitim  Müdürlüğüne başvurdu.

Buradan ihtiyaçları olan boya ve malzemeleri İl  Milli   Eğitim  Müdürlüğünden temin eden iki öğretmen arkadaş , okulu boyamak için destek istedi.

 

 

Biri ana sınıfı , 3 dersliğin bulunduğu iki binayı boyamak isteyen öğretmenlerden haberdar olan İl  Milli   Eğitim  Müdürü Tekin de il genelindeki  okul  onarım ve tadilat çalışmalarında görev alan bir ekibini okulun boya işleri için görevlendirdi.

Bununla da yetinmeyen Tekin , okulun boyanacağı gün köye gelerek üzerine tulumu  giyip  öğretmenleriyle okulu boyadı.

Okulun içinde ve dışındaki boya ve bazı tadilat işleri , Tekin ve görevlendirdiği ekibin yanı sıra öğretmenler Taşdelen ve Sarı tarafından gerçekleştirildi.

Hem öğretmenlere sürpriz yapıp destek olan hem de öğrencilere daha nezih bir ortamda ders yapma imkanı sunmak isteyen Mehmet ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =