İstanbul Havalimanı'nı BBC'de anlattı

Bölgedeki en önemli aktarma merkezi olma özelliğinin yanı sıra Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olan  İstanbul Havalimanı  , tüm detayları ile BBC’de yer aldı.

haber7
0

Deneyimli gazeteci ve sunucu Aaron Heslehurst’un programına konuk olan  İGA   Havalimanı  İşletmesi İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü H.  Kadri Samsunlu  ,  İstanbul  Havalimanı’nın global hedeflerini ve havalimanıyla ilgili son bilgileri paylaştı. Samsunlu , "Çin den , Hindistan dan ve daha birçok ulustan insanlar turizm amaçlı veya iş seyahatleri için ya da varacakları ülkeye aktarmalı uçmak için  İstanbul Havalimanı  nı tercih ediyor. Bu özelliği sayesinde  İstanbul Havalimanı  , küresel bir değer oluşturmaktadır" ifadelerini kullandı.

BC nin Talking Business programına konuk olan  İGA   Havalimanı  İşletmesi İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü  Kadri Samsunlu  , "Çin den , Hindistan dan ve daha birçok ulustan insanlar turizm amaçlı veya iş seyahatleri için ya da varacakları ülkeye aktarmalı uçmak için  İstanbul Havalimanı  nı tercih ediyor. Bu özelliği sayesinde  İstanbul Havalimanı  , küresel bir değer oluşturmaktadır." dedi.

İGA dan yapılan açıklamaya göre , Türkiye nin dünyaya açılan kapısı olan  İstanbul Havalimanı  , tüm detayları ile  BBC  de yer aldı.

Gazeteci ve sunucu Aaron Heslehurst un programına konuk olan Samsunlu ,  İstanbul Havalimanı  nın global hedeflerini ve havalimanıyla ilgili son bilgileri paylaştı.

İstanbul  Havalimanı  nın dünyanın en büyük havalimanlarından biri olduğunu aktaran Heslehurst , havalimanın ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 8 =