İstanbul'da 'değnekçi' operasyonları devam ediyor

 İstanbul  Emniyet Müdürlüğü'nün , İSPARK'a ait park alanlarında mesai saatleri dışında park eden sürücülerden haksız yere ücret talep eden değnekçilere yönelik operasyonlarına bu a

haber7
0

İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) bünyesinde faaliyet gösteren  İSPARK  a ait otopark alanlarının , mesai saatleri dışında ,  değnekçi  olarak adlandırılan kişilerce haksız kazanç elde etmek için kullanılmasının gündeme gelmesi üzerine  İstanbul  Emniyet Müdürlüğü nce başlanan denetimlere bugün de  devam  edildi.

Polis ekiplerinin denetim gerçekleştirdiği noktalardan biri de  Fatih  ,  Saraçhane  de bulunan bir  İSPARK  alanıydı.

SİVİL EKİPLER ŞÜPHELİ GÖRÜNEN KİŞİLERİ TAKİBE ALDI

Ekipler , sivil ve resmi ekipler olarak ikiye ayrılırken , sivil ekipler caddede şüpheli gördükleri kişileri yakın takibe aldı.

Resmi ekipler ise , uzaktan takiple sivil ekiplere destek verdi.  İSPARK  alanı ve çevresinde  değnekçi  olduklarından şüphelenilen bazı kişilere Genel Bilgi Taraması (GBT) uygulaması yapıldı , bu kişilerin üstleri arandı.

Polis ekipleri , bir kişiyi gözaltına aldı. Değnekçilere yönelik  operasyon   devam  ediyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 5 =