FETÖ ve PKK'lılara tepki gösteren rapçi Mirac'a sosyal medya linci!

17 şarkıcının birlikte seslendirdiği 'Susmam' şarkısının FETÖ'cü ve  PKK  yanlısı hesaplar tarafından paylaşılmasından rahatsızlık duyduğunu söyleyen rapçi  Mirac  ,  sosyal  medyada  Tehdit  ve hakaretlere ma

haber7
0

Rapçi Şanışer’in 17 şarkıcıyla birlikte söylediği #Susamam şarkısına çektiği 14 dakika 55 saniyelik klipte #sokak bölümünü seslendiren  Mirac  ,  sosyal  medyada  PKK  ve  FETÖ  ile ilgili yaptığı paylaşım sonrası lince uğradı.

 

 

"FETÖ CÜLER VE  PKK  LILARIN ŞARKIYI PAYLAŞMASINDAN RAHATSIZIM"

PKK lıların ve FETÖ’cülerin klibi paylaşmasından rahatsız olduğunu söyleyen  Mirac  ,  Twitter  hesabından “SÖYLEMEM GEREKİR. Şarkıda bulunan bir kişi olarak ve tamamen yoksulu , yetimi , mülteciyi , sokağı anlatan biri olarak aşırı uç siyasi kesimlerin ,  HDP  ve  FETÖ  bağlantılı kişilerin şarkıyı paylaşmasından ve bundan nemalanmasından aşırı rahatsızlık duyduğumu belirtmeliyim” mesajı paylaştı.

 

 

Mirac , bir sonraki tweetinde ise , “HDP yerine  PKK  demek daha doğru olacak sanırım , sonuçta  HDP  hâlâ aktif siyaset yapan bir parti…” ifadelerini içeren ikinci bir mesaj paylaştı.

LİNÇ KAMPANYASI BAŞLADI , MİRAC PAYLAŞIMLARINI SİLDİ

Bu mesajlar sonrası  sosyal   medya  üzerinden inanılmaz bir linç kampanyası başlatıldı. Tehditlere ve ağır hakaretlere maruz kalan  Mirac  ise baskılar üzerine paylaşımlarını sildi ve bir açıklama yayınladı.

Mirac ın ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 6 =