Dehşet anlarını anlattı: Ellerinden kurtulamadım

Samsun’un Kavak ilçesinde daha önceden husumetli oldukları kişiler tarafından arabayla ezildiğini iddia eden Zarife Cin (52) , aynı olayda damadında darp edildiğini ileri sürerek 5 kişiden şikayetçi oldu.

haber7
0

Olay , Kavak ilçesi Karaköy Mahallesi’nde Kurban Bayramı’nın 1’inci gününde meydana geldi. İddiaya göre , daha önce 2004 yerel seçimlerinde muhtarlık adaylığı konusunda Cin ailesi ve karşı tarafa destek verenler arasında  tartışma  yaşandı.

 

 

Yaşanan münakaşa yıllarca devam etti. Bayramın 1’inci gününde de Cin ailesinin damadı Serkan Batkal ve karşı tarafı destekleyen diğer ailenin fertleri arasında  tartışma  çıktı.

Tartışma mahalle sakinlerinin araya girmesiyle kavgaya dönüşmeden önlendi. Ardından kayınvalidesi ile yoluna devam eden Serkan Batkal ve Zarife Cin’i , tartıştıkları taraftan 5 kişi otomobille ezmek istedi.

 

 

İddiaya göre , Batkal aracın üstünden atlayarak ezilmekten kurtulurken , kayınvalidesi Zarife Cin otomobilin altında kaldı. El ve ayağının üstünden teker geçen Zarife Cin yaralandı.

El ve ayakları kırılan Cin in vücudunun ve kafasının birçok yerinde de ezilme meydana geldi. Zarife Cin , çevredekilerin de yardımıyla otomobilin altından çekilerek kurtarıldı.

Otomobilden inen 8 kişi de damat Serkan Batkal’ı darp etti. Zarife Cin kocası İhsan Cin (55) ile birlikte kendilerini öldürmeye çalıştıklarını iddia eden 5 kişiye dava açtıklarını belirterek , bu kişilerin cezalandırılmasını istediler.

“OTOMOBİLİN ÖN TEKERİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =