Eşini öldürmeye giderken yakalandı, iki kez serbest bırakıldı

Konya'da tartıştığı  Eşini  öldürmek için Aksaray'a gittiği ihbarı üzerine gözaltına alınmasının ardından salıverilen , savcılığın itirazı üzerine yeniden gözaltına alınan koca , adli kontrol

haber7
0

Konya da tartıştığı  Eşini  öldürmek için  Aksaray  a gittiğini öğrenen annesinin ihbarı üzerine yakalandıktan sonra  serbest  bırakılan ve itiraz üzerine yeniden gözaltına alınan kişi , adli kontrol şartıyla  serbest  bırakıldı. 

K.Ç nin emniyetten daha önce  serbest  bırakılmasına  Aksaray  Cumhuriyet Başsavcılığı itiraz etti. İtiraz üzerine şüpheli bugün  Konya  İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı. Sağlık kontrolünden geçirilen zanlının ,  Aksaray  İl Emniyet Müdürlüğüne getirildiği öğrenildi.

Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen K.Ç. adli kontrol şartıyla  serbest  bırakıldı.

Olay

Konya da yaşayan K.Ç. ile boşanma aşamasında olduğu kocası K.Ç. arasında 4 Eylül de tartışma çıkmıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine K.Ç , çocukları A.E.Ç. ve A.Ç yi de alarak  Aksaray  da bulunan babaevine gelmişti. 

Bu durumu öğrenen kadının kocası K.Ç. evinde bulanan ruhsatlı av tüfeğini alarak yola çıkmış , oğlunun  Aksaray  a doğru gittiğini öğrenen ve gelinini öldüreceği korkusuna kapılan anne , durumu polis ekiplerine bildirmişti. 

Aksaray da gözaltına alınan K.Ç. emniyette ifadesinin ardından  serbest  bırakılmıştı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =