11 ayrı suçtan aranan kadın 'özel' bölmede yakalandı

Kayseri'de , çeşitli suçlardan  aranan  ve hakkında kesinleşmiş 6 yıl 8 ay hapis cezası bulunan E.D. adlı  kadın  (26) , kaldığı evin yatak odasındaki dolabın arkasına yapılmış  özel   bölmede  yakalandı.

haber7
0

Kayseri de hakkında 11  ayrı  suçtan yakalama kararı olan ve 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan  kadın  şüpheli , yatak odasındaki dolabın arkasına yapılmış özel bölmede saklanırken yakalandı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü  aranan  Şahıslar Büro Amirliği ekipleri , "hırsızlık , konut dokunulmazlığını ihlal , mala zarar verme" gibi suçlardan hakkında 11 yakalama kararı olan , ayrıca 6 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis ve 2 bin 400 lira adli para cezası bulunan E.D nin (25) yakalanması için çalışma başlattı.

Cumhuriyet savcısından alınan arama kararı ile E.D nin Yavuzlar Mahallesi Buluş Sokak ta tespit edilen adresinde arama yapıldı.

E.D , yatak odasında dolap arkasına yapılmış özel bölmede saklanmış vaziyette bulundu. 

Gözaltına alınan E.D. , emniyetteki ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak Bünyan Cezaevi ne gönderildi. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =