İstanbul'da "Kurt Kapanı" uygulaması: Havadan da destek verildi

 İstanbul  genelinde yaya , taşıt ve iş yerlerinin denetlendiği “Kurt Kapanı-14”  uygulaması  gerçekleştirildi. Uygulamaya  Polis  helikopteri de  Havadan   destek  verdi.

haber7
0

İstanbul genelinde 14.00 ile 16.00 saatleri arasında halkın can ve mal güvenliği ile huzur ve sükunun sağlanması amacıyla ,  Kurt  Kapanı-14  uygulaması  gerçekleştirildi.

Uygulamaya İlçe Emniyet Müdürlükleri , Narkotik Suçlarla Mücadele , Önleyici Hizmetler , Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü , Deniz Limanı Şube Müdürlüğü ,  İstanbul  Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü , Foto Film Şube Müdürlüğü ve  İstanbul  Sabiha Gökçen Havalimanı Şube Müdürlüğü personeli katıldı. Uygulama noktalarında narkotik köpekleri araçlar üzerinde arama yaptı. Vatandaşlara Genel Bilgi Taramasına(GBT) yapıldı.  Polis  helikopteri uygulamaya  Havadan   destek  verdi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 2 =