Instagram şifremi unuttum! Instagram şifre değiştirme! Instagram şifre yenileme!

 Instagram   şifre   değiştirme  ve  şifre   yenileme  işlemini tüm detayları ile haberimizde. 1 milyarı aşkın aktif kullanıcı sayısı ile dünyanın en büyük  sosyal medya  devlerinden biri olan  Instagram  , kullanıcılarına hesap şif

haber7
0

Instagram  şifre   değiştirme  ve  şifre   yenileme  işlemini tüm detayları ile adım adım anlattık.  Instagram  kullanıcıları bazı sıkıntılardan ötürü ınstagram şifrelerini  yenileme  ihtiyacı duyabiliyor veya  Instagram  hesap şifrelerini unutabiliyor. Popüler  sosyal medya  devi ise bu tür talepleri bulunan kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. 

Gelin hep birlikte  Instagram   şifre   yenileme  işlemi ve şifresini unutan kullanıcıların şifrelerini nasıl geri alacaklarına hep birlikte bakalım.

INSTAGRAM ŞİFRE YENİLEME!

Instagram  şifre   yenileme  işlemi için öncelikle hesap şifrenizi biliyor olmanız gerekiyor. Şayet  Instagram  şifrenizi bilmiyorsanız veya unuttuysanız haberin devamında  Instagram  şifrenizi yeni baştan nasıl oluşturacağınızı adım adım anlattı.

-  Instagram  hesabınıza kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapınız. - Akabinde hesap profilinizi açın - Sağ üst köşede bulunan 3 nokta veya 3 çizgiye tıklayın ve ayarlar seçeneğine gidin. - Karşınıza çıkan menüde güvenlik seçeneğine dokunun - Karşınıza çıkan  şifre  seçeneğine tıklayın  - Hemen sonrasında kaşınıza 3 adet boş kutucuk çıkacak. " Mevcutşifre" , "Yeni Şifre" ve "Yeni Şifre (tekrar)" kutucuklarını doldurun. Sonrasında kaydet butonuna tıklayın. Artık hesabınıza yeni şifrenizle giriş ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =