Ford Puma Titanyum X, Frankfurt’ta sahne alacak

 Ford  gelecek hafta Almanya'da kapılarını ziyaretçilere açacak olan 2019  Frankfurt  Otomobil Fuarında ilk kez kamuoyunun beğenisine sunulacak olan yeni  Ford   Puma  Titanium X modelini tanıttı.

haber7
0

Ford dan yapılan açıklamaya göre , yeni  Puma  Titanium X , Yeni Puma’nın SUV’dan ilhamla geliştirilen crossover özelliklerini konfor ve rahatlık teknolojileriyle daha da üst seviyeye taşıyor. Sökülebilen koltuk kılıflarına sahip ilk  Ford  araç olan  Puma  Titanium X’te bu sınıfta bir ilk olan bel masajı özelliğine sahip koltuklar gibi konfora yönelik yenilikçi özellikler sunuluyor. Araç aynı zamanda akıllı telefonlar için kablosuz şarj , bu sınıfta bir ilk olan eller serbest açılan bagaj kapağı ve premium B&O ses sistemi gibi üst seviye konfor özellikleri içerirken , karakterini tamamlayan çok özel dış ve iç detaylarla dikkati çekiyor.

Yeni  Ford   Puma  , Avrupalı müşterilere; benzersiz ve dikkat çekici bir dış tasarımı , ödün vermeyi gerektirmeyen sınıfının en iyi bagaj hacmini ve son derece gelişmiş yarı hibrit güç ve aktarma teknolojisini bir arada sunuyor.

-Premium tasarım ve özellikler

 

Standart olarak sunulan premium özellikler , kompakt crossover segmentine tamamen yeni bir lüks kavramı getiriyor. Böylece  Puma  Titanium X , Puma’nın üstün sürüş güvenliğini benzersiz konfor detaylarıyla zenginleştiriyor. Makinede yıkanma özelliğine sahip sökülebilen koltuk kılıfları pratik fermuar sistemi sayesinde tek elle bile kolaylıkla çıkartılıp , takılabiliyor. Aile dostu koltuk kılıfları , evcil hayvan tüyü , ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 3 =