Fatih Terim tarihe geçti! 31 maç men...

Galatasaray'da 4. dönemini geçiren  Fatih   Terim  ,  PFDK  tarafından şu ana kadar 31  maç   men  cezasına çarptırıldı. Terim'e verilen cezalar beklenenin aksine takımda ayrı bir motivasyon oluşturdu.

haber7
0

Süper Lig e bu sezon dünya çapında transferler ile başlayan  Galatasaray  da teknik direktör  Fatih   Terim  e  PFDK  tarafından verilen 4 maçlık  ceza  büyük bir şok etkisi yaratırken; bu cezanın TFF tarafından 19:05 te açıklanması sarı-kırmızılı camiada adeta infial yarattı.

 

 

1996 dan bu yana Galatasaray da 4 dönem görev yapan  Fatih   Terim  , sarı-kırmızılı takım kariyerinde  PFDK  tarafından şu ana kadar toplam 31 maç tribüne gönderildi. Ancak buna rağmen istatistikler  Fatih   Terim  e verilen cezaların  Galatasaray  ı bu zamana kadar hiç etkilemediğini gösteriyor.

Galatasaray , Fatih  Terim  in şu ana kadar tribüne çıktığı 27 karşılaşmada 16 galibiyet , 7 beraberlik , 4 yenilgi aldı. Başarılı hocanın aldığı cezalar takım içinde motivasyon yaratırken saha içi sonuçları beklenenden çok daha iyi oldu.

 

 

2012-13 TE 12 MAÇ  ceza  ALDI

Galatasaray ,  Fatih   Terim  döneminde en ağır cezayı 2012-2013 sezonunda aldı.  Terim  , Orduspor ile oynanan maç sonrası 3 , Mersin sonrası 9 maç tribüne çıkma cezası aldı.  Terim  12 maç cezanın 9 unu o sezon çekti.  Terim  , geçtiğimiz sezon Fenerbahçe ile oynanan maçın ardından da  PFDK  tarafından 10 maç  men  cezasına ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 8 =