Hindistanlı kadın 73 yaşında ikiz doğurdu!

Hindistan’da 73 yaşındaki  kadın  , 2 aylık tüp bebek tedavisinin ardından  ikiz  kız çocuğu dünyaya getirdi. Yıllarca baba olmayı bekleyen eşi ise doğumdan bir gün sonra felç geçirdi.

haber7
0

Hindistan’ın güneyindeki Andhra Pradeş eyaletinde yaşayan Mangayamma Yaramati , 73  yaşında  anne oldu. Yaramati , 2 aylık tüp bebek tedavisinin ardından dün  ikiz  kız çocuğu dünyaya getirdi. Mangayamma Yaramati , 82  yaşında  olan eşi Sitarama Rajarao’nun her zaman çocuk istediğini ancak şu ana kadar hamile kalamadığını söyledi. Bebeklerin sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Yaramati , O kadar mutluyuz ki. Defalarca denedik ve çok sayıda doktorla görüştük. Hayatımın en mutlu günü dedi.

Bugüne kadar anne olamadığı için toplumda kendini kötü hissettiğini ve sosyal aktivitelere katılamadığını dile getiren Yaramati , Bana çocuksuz  kadın  diyerek sesleniyorlardı ifadelerini kullandı.

Yıllar sonra anne olan kadının eşi Sitarama Rajarao ise , baba olmasından bir gün sonra felç geçirdi. Rajarao’nun hastanedeki tedavisi sürüyor. Hindistan’da 2016 yılında Daljinder Kaur adlı  kadın  70  yaşında  anne olmuş , sağlıklı bir erkek bebek dünyaya getirmişti. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA Yedi Gündem Abone ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =